1969 / 1996
kolážovaný objekt, konvolut 2 kusů
v. 91 cm
Signatura: sign. zespodu 2/10 JK 69, zespodu JK 96
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
98 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1999
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
50 x 62 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
textil, sádra, dřevo
180 x 180 x 16 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
akryl, plátno
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1981
2010
asambláž, dřevo, tmel
142 x 146,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
koláž, deska, plexibox
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 84
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
dřevěný propalovaný reliéf, asambláž, kresba
65 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček 65
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
akryl, karton
58 x 58 cm
Signatura: sign. PD Novosad 76
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
optický reliéf, papír, karton, plexibox
41 x 41 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
papírový reliéf, tempera, plexi box
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
novinová matrice, koláž, asambláž, barva, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1966
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
46 x 32 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akryl, plátno
334 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl dezember 1980
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, fix, karton
39,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
akryl, karton
140 x 70 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 96
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 250 cm
Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1982
plastika, laminát
182 x 75 x 20 cm
Signatura: sign. na chodidle Kugeba 1981
akryl, plátno
41 x 41 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 76, na rubu Načeradský 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, olej, tkaniny, pletivo, sololit
52,5 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
dřevěná plastika, akryl, měděné plechy
31 cm
Signatura: sign. zezadu Sopko
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
155 x 200 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |