6 x suchá jehla 4/60
12 x 19,5 / 19,5 x 12 cm
Signatura: 6 x PD V Komárek
kresba tuší, akvarel
16 x 23 cm (výřez)
Signatura: LD Karel Toman pod paspartou
olej, plátno
37,5 x 56 cm
Signatura: LD nečitelná
tempera, lepenka
49,5 x 60,5 cm
Signatura: LD Brož 76
6 x lept 71/100
20 x 14,5 / 21 x 14,5 cm
Signatura: 6 x PD M. Králová
5 ks leptů 67/200
5 ks 17,5 x 11,5 cm
Signatura: 5 x PD Istler
10 ks různé grafické techniky 41/70
9,5 x 10 / 14,5 x 10 cm
Signatura: signováno vše kromě B. Reynka
olej, lepenka
35 x 49,5 cm
Signatura: PD B. Jaroš
11 ks různé grafické techniky 11/60
14 x 10 / 29 x 20,5 cm
Signatura: signováno vše
olej, lepenka
33 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: LD Boh. Puchýř
25,5 x 18 cm
Signatura: D Zdenek Seydl
olej, lepenka
29 x 39 cm
Signatura: PD monogram E. Ch.
olej, lepenka
31,5 x 22 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, lepenka
18,5 x 27 cm (výřez)
Signatura: LD nečitelná
1998 / 1993 / 1997
kresba perem / kresba tuší, pastel / serigrafie
10 x 5,5 / 13 x 8 / 8,5 x 13 cm
Signatura: PD F. Peterka / LD F Peterka / PD František Peterka
2000
kresba tuší, akvarel
10,5 x 14 cm
Signatura: PD pod textem František Peterka
1970, 1974, 1965
3 x lept, 1 x kolorovaný
9 x 8 / 6,5 x 6 cm
Signatura: 3 x PD V Tolli
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD J. Hýžová 58
1989 / 1990
zinkografie, barevný pastel
20 x 9 / 21 x 10 cm
Signatura: PD Valter K / LD Valter
60. léta 20. stol.
4 x mědirytina
16 x 9,5 / 16,5 x 9,5 cm
Signatura: 4 x PD Michal
20. léta 20. stol.
kresba tužkou, karton
21 x 27 cm (výřez)
Signatura: PD Kars, LN ateliérové razítko Vente Kars
olej, karton
24 x 16 cm
Signatura: PD Šlenger K. 1931
litografie
36 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Alfréd Justitz
dřevoryt 1/67
18 x 8 cm
Signatura: PD Rastislav Michal, M v tisku