26,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel
13,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
pastel, papír
33,5 x 18 cm
Signatura: LD Kupka, na rubu autorské razítko Frank KUPKA, 7. Rue Lemaitre, PUTEAUX (Seine)
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
soubor 10 suchých jehel 22/100
11,5 x 8,5/11,5 x 13 cm
Signatura: sign. 10 x PD Reynek
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
enkaustika, olej, malířská lepenka
43 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 58 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vbeneš
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
86 x 61 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Liesler 61
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
45 x 63 cm
Signatura: sign. PU Liesler 1960
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
enkaustika, sololit
51 x 59 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ronovský 75
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: sign. LU Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 39 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 79
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD P.F. 1996 V. Komárek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, kvaš, malířská lepenka
20 x 13,3 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1960
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
101 x 72 cm
Signatura: sign. PD J Vohrabal 60
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kubíček 56
kvaš, akvarel, tužka, podtisk, karton
82,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Ladislav Sutnar
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
litografie
12,5 x 8,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 65
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, olejová tempera, lepenka
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Fuka 53, na rubu 1953 Fuka Vladimír
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
suchá jehla, papír - starý protokol
29,5 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jiří Anderle 1984
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
3 x olověná plastika, zlacení
45 / 44 / 41,5 cm
Signatura: 3 x značeno dole na plintě razidlem O Zoubek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
50 x 35 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram J.V., na rubu Josef Vyleťal 1974
kresba barevnými tušemi, karton
43 x 31 cm
Signatura: sign. PU Karel Nepraš 1973
52 x 34 cm
Signatura: sign. LD Karel Nepraš 1973
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |