akvarel, karton
44,5 x 62 cm
Signatura: PN P. Kotík 44
7 ks různé grafické techniky 79/120
11,5 x 9 / 29,5 x 21 cm
Signatura: signováno vše
6 x kombinovaná grafická technika 86/170
6 ks 21,5 x 19,5 cm
Signatura: 6 x PD Karel Demel 84
olej, lepenka
61 x 87 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, lavírovaná tuš
24 x 14,5 cm
Signatura: LD P. K. 28
soubor 11 dřevořezů, ruční papír
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 4/25
9 x 5 cm
Signatura: PD R. Růžička
akvarel, karton
58 x 41,5 cm
Signatura: UN Lamr 83
1921
7,5 x 6 cm
Signatura: LN .R. 1921 v tisku
13 x 9 cm
Signatura: LD R. Ruzicka 1920 v tisku
24 x 15 cm
Signatura: LD monogram K v tisku
13 x 9 cm
Signatura: PD R. R., LD 1938, R v tisku
olej, plátno
41 x 33,5 cm
Signatura: PN Bílek
barevný dřevoryt 1/20
9 x 14 cm
Signatura: PD R. Růžička, R. Růžička 1932 v tisku
14 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička, LN R v tisku
6 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička, R v tisku
6 x 8,5 cm
Signatura: PD R . Růžička
13,5 x 9 cm
7 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička, PN R v tisku
14 x 9 cm
14 x 9 cm
14 x 9 cm
14 x 9 cm
14 x 9 cm