kresba tužkou, akvarel
14,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudolf Jelínek
akvarel, karton, lepenka
15 x 31 cm
Signatura: LD monogram HS. 22/IV.
16 x 12,5 cm
Signatura: PD Helen Dryden v tisku
lept, akvatinta
21 x 14,5 cm
Signatura: PD J. F. Benesch
28 x 19 cm
Signatura: PD V Komárek 65
barevná litografie
47 x 31 cm
Signatura: PD Jan Bauch 40
barevný linoryt 4/12
26 x 36,5 cm
Signatura: UD Komárek 59
barevný lept / tisk
18 x 6 / 15,5 x 10,5 cm
Signatura: PD T. Š / T. Švéda
kresba bílou tuší
18 x 23 cm
Signatura: PD F. Peterka 1990
akvarel, pastel
28,5 x 25,5 cm
Signatura: UD 1991 Ouhel
akvarel, pastel
28,5 x 21,5 cm
Signatura: UD I. Ouhel 90
suchá jehla 20/50
19,5 x 42,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
suchá jehla 2/50
24,5 x 32,5 cm
Signatura: UD Komárek 62
barevný lept, autorský tisk
32 x 24,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
suchá jehla, autorský tisk
27,5 x 33 cm
Signatura: UD V Komárek 62
akvarel
27 x 43 cm
Signatura: LD 1957 Laštůvka
suchá jehla 38/50
26,5 x 20 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla, autorský tisk
27 x 38 cm
Signatura: UD V Komárek 68
27 x 38,5 cm
Signatura: UD Vladimír Komárek 1969
barevný fix
19,5 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 18/50
26 x 32 cm
Signatura: PD V Komárek 1962
barevný fix
17,5 x 27 cm
Signatura: PD Jan Bauch
34 x 23 cm
Signatura: PD Kass v tisku
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf