olej, lepenka
47 x 67,5 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Kalvoda
4 x barevná litografie, papír na kartonu
14 x 39,5 cm 4 ks
Signatura: 4 x F. Emler
olej, lepenka
65,5 x 44 cm
Signatura: PU ABílek
grafit
29,5 x 35 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1989
pastel, sametový papír
23 x 30 cm
Signatura: PD monogram DJ
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: LD Josef Zamazal , PD 1939
21 x 29,5 cm
Signatura: PD 2 x monogram DJ
21 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram DJ
olej, lepenka
81 x 53 cm
Signatura: PD Bokšay 1925.
olej, plátno
180 x 130 cm
olej, sololit
33 x 45 cm
Signatura: PD F. Gross
koláž, deska, plexi box
100 x 70 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 84
pastel, tempera
19,5 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD monogram DJ
barevná litografie 20/20
12 x 11 cm
Signatura: UD Vl. Gažovič 1986
13 x 10 cm
Signatura: UD A Brunovský 1991
olej, plátno
69 x 60 cm
Signatura: na rubu Slavík 79
16,5 x 11,5 cm
Signatura: UD A Brunovský
barevný lept 25/100
14 x 10 cm
Signatura: PD E. Tomanová
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: UD Boštík, na rubu na blindrámu Václav Boštík
olej, akryl, plátno
114 x 185 cm
Signatura: UD J. Kotík 65
emailová barva, olej, bronz, plátno
70 x 60 cm
Signatura: na rubu Robert Piesen 1974
suchá jehla, autorský tisk
16,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Emílie Tomanová
suchá jehla 36/100
17,5 x 17,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
asambláž, plech, pletivo, dřevěná deska
75 x 63 cm
Signatura: na rubu Aleš Veselý 1965