10,5 x 8 cm
Signatura: na rubu autorké razítko
12 x 8 cm
Signatura: neznačeno
1912
10,5 x 8 cm
Signatura: PD monogram FK 12 v tisku
7,5 x 6 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1943, monogram EK v tisku
litografie
7,5 x 5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba, LD EK v tisku
barevná litografie
9 x 10 cm
Signatura: LD monogram v tisku, na rubu autorské razítko
barevná litografie
7 x 9 cm
Signatura: PN monogram v tisku, na rubu autorské razítko
9,5 x 7 cm
Signatura: PD Kpk v tisku
7,5 x 8 cm
Signatura: PD Kpk v tisku
1908
lept, akvatinta
33 x 28,5 cm
Signatura: LD M. Švabinský březen 1908 s dedikací v tisku
mezi lety 1970 - 1972
29,3 x 21,6 cm
Signatura: na rubu pozůstalostním razítkem Jiří John Nachlass
suchá jehla 35/40
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Olga čechová 76
14,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Kpk
15 x 22,5 cm
Signatura: PD Kpk 36
olej, lepenka
68 x 47,5 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Kocourek 58
24 x 30,5 cm
Signatura: UD V Komárek 84
2005
akryl, plátno
30 x 45 cm
Signatura: na rubu P. Ru, na blindrámu 15. 7. 05.
20 x 13 cm
Signatura: UD V. Komárek
60,5 x 46,5 cm
Signatura: LD monogram MŠ 1941 v tisku
olej, malířská lepenka
46 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD V. Procházka
akvarel
21,5 x 13,5 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 56
2010
lept, III. stav 27/80
12 x 8,5 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2010
19 x 13 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman, H v tisku
suchá jehla, novotisk
5 x 4 cm
Signatura: neznačeno