litografie
27,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, V. S. v tisku
olej, lepenka
26 x 34 cm (výřez)
Signatura: PD O Bubeníček
21,5 x 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932, LD Vondrouš 1932 v tisku
litografie
34 x 39 cm
Signatura: PD A J Alex, A. J. Alex 32. v tisku
23 x 28 cm
Signatura: PD A Moravec, LD AMo 32 v tisku
akvarel
27 x 25 cm
Signatura: PD Lukášek
barevný pastel
19,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Král 1935
barevný pastel
36 x 55 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
20 x 29 cm
Signatura: PD Arno Nauman, monogram v tisku
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M. v tisku
18 x 25 cm
Signatura: PD P. Kotík 1926
21 x 28,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
21 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
25 x 31,5 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
27 x 36 cm
Signatura: PD Jar. Král 36
25 x 19,5 cm
Signatura: PD K
28 x 42 cm
Signatura: PD monogram AP
30 x lept 357/400
16 x 15,5 / 18 x 13
Signatura: A J Alex v příloze pod popisem, 30 x PD autorské slepotiskové razítko
25 x 37 cm
Signatura: PD P. K. 28
2008
tisk, autorský tisk
24 x 38 cm
Signatura: PD M Laluha 08, M Laluha v tisku
20 x 13 cm
Signatura: LD Tichý 39
2008
tisk, autorský tisk
24,5 x 38,5 cm
2008
tisk, autorský tisk
35,5 x 26 cm
Signatura: PD M Laluha 08, PN M Laluha v tisku