barevné křídy, karton
52,5 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: LD Kraus 48
olej, lepenka
37 x 44 cm
Signatura: LD J Kučera
olej, plátno na lepence
25 x 33 cm
Signatura: PD Kadlec s nečitelnou datací
lept 2/10
12 x 9,5 cm
Signatura: PD M. Š.
25 x 20 cm
Signatura: PD Mžykovi v tisku
olej, plátno na lepence
40 x 60 cm
Signatura: PD Nágl / 34.
10 x 9,5 cm
Signatura: UD Boštík
litografie
21 x 15 cm
Signatura: PD MŠvabinský v tisku
lept 22/60
64 x 49 cm
Signatura: PD K 69
2005
akryl, plátno
30 x 45 cm
Signatura: na rubu P. Ru, na blindrámu 15. 7. 05
barevná litografie 8/20
46 x 65 cm
Signatura: PD K 968
barevná litografie
36 x 51,5 cm
Signatura: PD Marc Chagall v tisku
barevný lept, mezzotinta 70/100
33 x 39,5 cm
Signatura: UD Sovak, Sovak v tisku
1905
6 x dřevoryt
30 x 26 / 24 x 23 cm
Signatura: 4 x Kupka v tisku, 1 x K. v tisku
litografie 6/33
14,3 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
olej, dřevěná deska
50 x 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, měděná deska
16,5 x 20,2 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
85 x 100 cm
Signatura: sign. UD O. Blažíček 36
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
před rokem 191
olej, plátno
29 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1924
pálená hlína
v. 30,4 cm
Signatura: neznačeno
1921
olej, překližka
45,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kars 21
autorská vícebarevná fotolitografie (olejotisk)
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1923
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |