kombinovaná technika, lept, materiálový tisk 28/35
49 x 34,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 67
kombinovaná technika, lept, materiálový tisk, autorský tisk
27,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Šerých 68
barevný lept, autorský tisk
35,5 x 27 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1970
barevná litografie
52,5 x 41,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 13/50
36 x 49 cm
Signatura: UD V. Komárek 72
49 x 29,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 74
suchá jehla 2/50
28,5 x 39 cm
Signatura: UD V. Komárek 1969
suchá jehla 33/50
26,5 x 42,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
45 x 32 cm
Signatura: PD Istler, na rub na podložce autorské razítko
kombinovaná technika, ruční papír
35,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Jan Bauch
20 x 50 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
akvatinta č. XXIV.
32,5 x 25 cm
Signatura: PD D. Chartný 66
olej, lepenka
38 x 28 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 74
29 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD Petrovan 75
olej, sololit
18,5 x 66 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 73
originální fotografie
34,5 x 30 cm
Signatura: na rubu autorským razítkem
originální fotografie
40 x 29,5 cm
originální fotografie
40,5 x 30 cm
olej, překližka
60,5 x 28 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný , na rubu Jos. Šťastný 83
originální fotografie
29,5 x 40,5 cm
originální fotografie
30 x 40,5 cm
kombinovaná technika, sololit
20 x 11 cm
Signatura: PD M. Zezula 76
olej, lepenka
29,5 x 50 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 78
olej, plátno, lepenka
13,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: LD M. Šimková-Elgrová