1964/1990
originální fotografie 3/5
Signatura: sign. na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tužkou, karton
24 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal 42
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akvarel, běloba, lepenka
26,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
51,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD monogram AH 23
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 31
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1922
akvarel, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 22
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AH
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
21 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram AH 37
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
29,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 34
kombinovaná technika, akvarel, tuš, běloba
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 43
kombinovaná technika, akvarel, pastel
28 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AH 32
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 43 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
50. léta 20. s
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 5? (rok pod paspartou)
olej, plátno
46 x 45 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 61
kombinovaná technika, kvaš, tempera, karton
43 x 59 cm
Signatura: sign. PD Hlinomaz 65
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
60. léta 20. s
olejová tempera, lepenka
39 x 46 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Hlinomaz.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, kvaš, tuš, plátno
105 x 80 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94, na rubu J. Jíra 94
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD V Tittelbach
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
originální fotografie č. 3
57 x 48 cm
Signatura: sign. PD Ida Saudková
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
litografie 172/180
19,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1972
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olověná plastika, zlacená
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek