kombinovaná grafická technika 79/80
14 x 14 cm
Signatura: PD L. Kuklík 76
barevná litografie
14,5 x 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
15 x 9,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček 1953
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
17 x 7 cm
Signatura: D F. Hudeček 30
dřevoryt 2/30
17 x 13 cm
Signatura: PD V. Komárek 61
dřevoryt 17/25
13 x 8 cm
Signatura: LD V Komárek 65
6 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička, LD R v tisku
13 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička, PN R v tisku
6 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička
8 x 9 cm
4 x 9 cm
Signatura: PD R. Růžička, R v tisku
6,5 x 8,5 cm
7 x 8,5 cm
9 x 9 cm
13,5 x 9 cm
14 x 9 cm
olej, plátno
70 x 98 cm
Signatura: PD E. Veith
5 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Růžička
13,5 x 9 cm
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
8,5 x 8,5 cm
olejová tempera, vrypy, lepenka
43 x 61 cm
Signatura: PD Laštůvka
uhel, karton
23 x 60,5 cm (výřez)