26 x 60 cm
Signatura: PD nečitelná 71
linoryt, autorský tisk
22,5 x 25 cm
Signatura: PD nečitelná 76
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
49 x 23 cm
Signatura: PD nečitelná
kresba rudkou
43 x 34 cm
Signatura: PD monogram nečitelný
olej, plátno
46 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal 45
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
kombinovaná technika, email, kvaš, tempera, karton
85 x 50 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jitka Válová
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
cínová plastika, kovový podstavec
v. 29 + 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, trubky, litina
v. 145 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1991-1999
kombinovaná technika, plátno
225 x 504 cm
Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
počátek 70. le
bronzová plastika, plátkové stříbro, 1. odlitek
v. 36 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1965 - 1975
plastika, kov, drát, kabel, textil, epoxid, synteti
v. 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Toyen 55
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
58 x 58 cm
Signatura: sign. UD Boštík 85
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
proškrábávaná kresba, speciální dvouvrstvý papír
275 x 85 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 86
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John 1970
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
bronzová plastika
v. 50,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1988 - 95
smaltovaný plech
výška 81 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akryl, plátno
146 x 87 cm
Signatura: sign. LD 1947, na rubu Serpan Paris mars 1947
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1957 - 1958
tempera, kvaš, karton
33,5 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu pod dedikací Robert Piesen 1958
olej, akryl, plátno
125 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Balcar 1961
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
bronzová plastika
v. 32,5 cm
Signatura: sign. zboku Palcr 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2013
mořená dřevěná plastika
v. 78 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 13
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 65
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |