olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22 x 13,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AL
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, dřevěná deska
18,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD K Liebscher
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1899
olej, malířská lepenka
23,5 x 15 cm
Signatura: sign. LD ALib 99
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tužka, karton
26 x 36 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
akvarel, kvaš, karton
23 x 36
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
39,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1900
barevný lept, akvatinta, ruční papír
30 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojtěch Preissig 900
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1906
37,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Vojtěch Preissig 1906
pálená hlína, kolorováno
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu dole J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 69 cm
Signatura: sign. PD JVáchal
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
59 x 85 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 27.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1922
olej, plátno
55 x 69 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 22
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 46, na rubu Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
41 x 34 cm
Signatura: neznačeno
pastel, uhel
48 x 39 cm
Signatura: sign. PD monogram LP
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
litografie
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
olej, sololit
54 x 48 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
25 x 19 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
1918
litografie
25 x 17,5 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |