37,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: UD I. Ouhel 90
barevný ofset
20 x 9,5 cm
Signatura: PD Neprakta v tisku
21 x 16 cm (výřez - ovál)
Signatura: PD L. Ochr
kombinovaná technika, sololit
46 x 56 cm
Signatura: PD L. Och
dřevoryt, papír japan
9 x 8 cm
Signatura: LD monogram J.V. v tisku
akvarel
37,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: LD K. Svolinský
1921
10,5 x 9 cm
Signatura: LD monogram JV v tisku
1898
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1898 v tisku
akvarel
37,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD K. Svolinský
12 x 6,5 cm
Signatura: PD Mucha v tisku
1911
10 x 4 cm
Signatura: LD v tisku nečitelná
tempera, kvaš, překližka
43 x 54,5 cm
Signatura: PD Jan Ježek 42
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: PD Rom. Havelka
kresba tuší, vrypy
7,5 x 4,5 cm
Signatura: na rubu L. Jiřincová
litografie
8 x 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
6 x 5 cm
Signatura: neznačeno
11 x 6,5 cm
Signatura: U v knize Jos. Lada v tisku
15 x 10 cm
Signatura: LD monogram v tisku
litografie
13 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
7,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
36,5 x 42 cm
Signatura: neznačeno
7 x 6 cm
Signatura: PD monogram v tisku
olej, lepenka
23 x 32,5 cm
Signatura: PD Panuška -, na rubu J. Panuška -
kresba tuší, karton, oboustranná kresba
20 x 14,5 cm (výřez)