barevné křídy
65 x 50 cm
Signatura: PD Stříbrný (?) 31
24 x 27 cm
Signatura: PU Gropper v tisku
57 x 39 cm
Signatura: PD E Weirauch 1943
23 x 16 cm
Signatura: LD monogram v tisku
barevná akvatinta
27 x 25 cm
Signatura: PD Jaroslav Šefl, LD Jar. Šefl v tisku
33 x 24,5 cm
Signatura: PD Verdon Morcom v tisku
31 x 27 cm
Signatura: LD A. Murer 58 v tisku
tempera, lepenka
49,5 x 60,5 cm
Signatura: LD Brož 76
tisk
26,5 x 33,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48.
olej, plátno
69,5 x 87 cm
Signatura: LD K. Banďouch
33 x 27 cm
Signatura: neznačeno
tisk
33,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
25,5 x 35 cm
Signatura: PD Ohn Lwin 59 v tisku
1986 - 1987
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 7/10
53 x 73,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986 - 87
tisk
34 x 24 cm
Signatura: neznačeno
36,5 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
40 x 77,5 cm
Signatura: na rubu Jan Wolf 1966
34 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
32,5 x 26 cm
Signatura: neznačeno
tisk
24 x 32 cm
Signatura: PD E. Cortes v tisku
tisk
40 x 30 cm
Signatura: neznačeno
tisk
40 x 30 cm
Signatura: neznačeno