v 12,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Švengsbír 66
2 x kombinovaná technika, papír
17 x 12,5 / 20 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Chaba
v 9 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Švengsbír 1952
4 x originální černobílá fotografie, tuš
v 13 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, běloba, tuš
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
3 x originální černobílá fotografie
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
reliéf, monotyp, paper
v 35 ✕ š 85 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 88
olej, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
objekt, litina, šroub, dřevo
v 30 ✕ š 26 ✕ h 13 cm
litina, keramický květináč, výplň, hlína
v 37 cm
kombinovaná technika, olejová tempera, sololit
v 25,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PN F. Gross 72
olej, laky, sololit
v 71 ✕ š 110 cm
Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček
olej, malířská lepenka
v 63 ✕ š 46 cm
Signatura: PN K. Špillar
v 19 ✕ š 25 cm
Signatura: PD A. Derain
tuš, karton
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
akryl, dřevěná deska
v 100 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Slavík Ot.
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
polychromovaný dřevěný reliéf
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1968