lept 13/40
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram v tisku
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno
2 x koláž, sololit
v 31 ✕ š 16 cm
Signatura: 1 x LU Slavík
olej, plátno
v 88 ✕ š 78,5 cm
Signatura: LD Gustav Böhm / 1916
olej, dřevěná deska
v 40 ✕ š 54 cm
Signatura: PD K. Souček
lept 78/120
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD K Šafář
barevná ocelorytina, autorský tisk
6,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Igor Benca
kresba fixem
9 x 11 cm
Signatura: UD Olga Čechová 1992
dřevoryt 46/200
8 x 10 cm
Signatura: PD Olga Čechová
6,5 x 10 cm
Signatura: LD Kubíček 47 na paspartě
lept, autorský tisk
37 x 49 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
barevná litografie, autorský tisk
28 x 20 cm
Signatura: PD Walterová, LD 1975
akvarel, karton
27,5 x 21 cm
Signatura: PD K. Vítek 28
15 x 11 cm
Signatura: PD C Marková, na rubu 18. 11. 1995 C Marková
akvarel, tuš
20 x 19,5 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, tuš
18,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
barevný lept, II stav 37/70
v 83 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1989
v 40,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 34, na rubu Vojt Sedláček
barevná litografie
v 26 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36.
barevná litografie 9/43
v 73 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD J. J. Králík 64
olej, plátno
v 64 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Hnátek 78
barevná litografie
Signatura: UD F. Gross 71