originální fotografie, papír na kartonu
v 21,5 ✕ š 16 cm
Signatura: LD na kartonu autorské razítko
originální fotografie
v 5,5 ✕ š 23 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
originální fotografie
v 18 ✕ š 22 cm
originální fotografie
v 15,5 ✕ š 24 cm
originální fotografie
v 22,5 ✕ š 17 cm
zinkografie, tuš
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1975
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1978
v 16 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vilém Plocek
grafický list
v 29,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD M. Troup
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD M. Vindišová
mezzotinta
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Kábrt 87
litografie
3 ks 18 x 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kábrt
lept, autorský tisk
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Kábrt jos.
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
v 20 ✕ š 9 cm
Signatura: UD V. Komárek
suchá jehla 90/100
v 14 ✕ š 17 cm
Signatura: UD V. Komárek
v 9,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD monogram AP v tisku, PD autorské slepotiskové razítko
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD mnogram AP v tisku
v 12 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 12 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Troup
barevná litografie
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD mongram T v tisku