kombinovaná technika, tempera, tuš, lak, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram D 98, na rubu Dagmar Lasotová
kombinovaná technika, tempera, tuš, lak, tužka, černý papír
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram D 97, na rubu Dagmar Lasotová
v 40,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD 62 Bělocvětov
suchá jehla 43/50
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Tomáš 96
barevný grafický list
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Ivana Kafková
barevný lept 62/100
v 14 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Jan Otava 1994
barevný lept 1/75
v 25,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
barevná litografie, autorský tisk
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD St. Holý
suchá jehla 19/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
litografie 10/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Alena Lomová 1996
kolorovaný lept, autorský tisk
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Veronika Palečková
dřevoryt 15/40
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
suchá jehla, kresba tuší
v 11,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
litografie
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD K. Lhoták
kresba tužkou, pastelky
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: D Kamil Lhoták
tuš, tempera, papír
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD R. Fila 64
voskový pastel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Preclík
polychromovaná dřevěná plastika
v 28,5 cm
Signatura: zespodu V. Preclík 2007
v 14 cm
Signatura: zespodu V. Preclík 2006
lept 3/4
v 7,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Beneš 48
dřevoryt, papír na papíru
v 9 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
lept 14/70
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Slíva, LD monogram J. S. č. 85 v tisu