suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, UD 19.VI.88 v tisku
suchá jehla 16/50
v 19,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, 1988 v tisku
lept, autorský tisk
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Tomáš Rygl 1993
lept 6/30
v 11 ✕ š 19 cm
Signatura: PD J. Pleček 80
barevná litografie 33/100
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD St. Holý
lept, autorský tisk
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Dudek 97
barevná litografie 4/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 1996
kombinovaná technika, kresba tuší, tužka, akvarel
v 14,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 84
barevný lept 1/100
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Jan Otava 1999
olej, plátno
v 95 ✕ š 110 cm
Signatura: PD F. Šimon 1903
kresba tužkou, pastelky, karton
v 95 ✕ š 118 cm
Signatura: PD M. Ressel 1974
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 31 ✕ š 40 cm
Signatura: PD B. Konečný
ocelorytina 33/100
v 17 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD M. Vondráček
lept, suchá jehla
v 10,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Kabát
kresba tužkou, karton
v 32,5 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Bělocvětov 65
barevná litografie 14/200
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD K Beneš 98
suchá jehla 46/50
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Tomáš 96
barevná litografie 87/100
v 31 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Zrzavý Jan
akryl, dřevo
v 33,5 ✕ š 38,5 ✕ h 5,5 cm
Signatura: PD monogram A. L. 74
v 26,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 33,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Čečo 92
olej, plátno
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Chittussi
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 194 ✕ š 150 cm
Signatura: LD monogram VH 1897
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |