olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Kars 13
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 64 cm
Signatura: PD 36 E. A. Longen
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 86,5 cm
Signatura: PD O. Coubine
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 16 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Fr. Eberl
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PN K Černý Š 36
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 25,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1939, na rubu Jan Bauch 1939
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
v 205 ✕ š 265 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
olej, plátno
v 24 ✕ š 28 cm
Signatura: LD Zd. Sklenář 47
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
bronzový odlitek, podstavec
v 30 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
v 62 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Janoušek, 36
olej, lepenka
v 54 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Drtikol 1942, na rubu 9/9 1942 monogram FD
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 35 ✕ š 24 cm
Signatura: LD F. Muzika 45
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
kvaš, tempera, lepenka
v 41 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Šíma 47
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
v 116 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 63 cm
Signatura: LD Matal 1949, na rubu B. Matal 1949 Brno
olej, plátno
v 69 ✕ š 60 cm
Signatura: PD P. Kotík 57, na rubu P. Kotík 57
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
lazurované laky, deska
v 61 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Matal 63, na rubu Matal 1963
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, karton
v 22,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: LD K. Souček
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 110 cm
Signatura: PD Jan Kotík 48
dripping, kombinovaná technika
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD monogram ZS 65
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: PN Tikal 58
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, vrypy, překližka
v 33,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LD John 60
Vyvolávací cena: | 0 Kč |