akvarel, černý fix
v 38 ✕ š 17 cm
Signatura: PD 28. VI. 1977, Zívr
akvatinta 18/100
v 32,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1986
akvatinta 23/100
v 33 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Čepelák 1986
litografie
v 28 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
serigrafie 42/70
v 17,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1974/76
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: UD 6. 5. 1976, PD Načeradský
kresba tuší, koláž
v 29 ✕ š 39 cm
Signatura: PD monohram O. J. 65
barevná litografie
v 24 ✕ š 36 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1978
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík 94
v 19,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Pauzer 75-94
barevné tuše
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
barevné tuše
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
tisk
v 9,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Vilém Reichmann
originální fotografie 43/60
v 14 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Vilém Reichmann 85
50. léta 20. stol.
linoryt / suchá jehla
15 x 13 / 13,5 x 4,5 cm
Signatura: 1 x PD monogram EO v tisku
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, koláž
v 19 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 2004
koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 67. - 02.
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 02.
suchá jehla 28/30
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
suchá jehla 28/30
v 20,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 66. - 02.