olej, plátno
v 41 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Jiroudek 44
olej, lepenka
v 55,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PN Fr Kocourek
olej, plátno
v 46 ✕ š 65 cm
Signatura: PN V. Hejna 63
olej, lepenka
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: LD B Jaroněk, na rubu lepenky B Jaroněk
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
v 33,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Josef Jíra 81
v 27 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1965
lept 24/100
v 35,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1969
olej, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: PN 61 Sedlma... (částečně nečitelná)
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD B. Hollstadler 50
tempera, plátno
v 86,5 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
olej, plátno
v 130 ✕ š 100 cm
Signatura: PD F. Černý 97
olej, lepenka
v 71 ✕ š 100 cm
Signatura: LD J. Havránek 1943
strukturální malba, lepenka
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: LD J. Havránek
olej, plátno
v 149 ✕ š 89,5 cm
Signatura: LD J. Havránek 67
olej, plátno
v 130 ✕ š 90 cm
Signatura: LN Hubatka 94, na rubu Hubatka
kombinovaná technika, olej, email, plátno
v 75 ✕ š 100 cm
Signatura: UD Vašina
barevná serigrafie
v 82 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1969
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: LD Vašíček 67
akryl, plátno
v 62 ✕ š 64 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1985, na rubu A. Kovalová
bronzová plastika 1/1
v 61 cm
Signatura: zespodu raznicí
barevná serigrafie 2/250
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Sýkora 03
tempera, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 55 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98