v 16 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
list 29,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, koláž, karton
v 49,5 ✕ š 36 cm
v 42 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Quirós, na rubu Antonio Quirós / Paris
barevná litografie 9/100
v 31 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD G. de Chirico, pod dedikací G. de Chirico Paris 24. Dec. 1929
olej, plátno
v 49 ✕ š 59 cm
barevný tisk
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram PV v tisku
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Picasso 1916 v tisku
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 29,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
olej, plátno
v 85 ✕ š 55,5 cm
Signatura: UD Multrus
olej, plátno
v 73 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vašíček 70
lept, ruční papír 4/20
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K. Malich 1970
v 68,5 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD Otakar Slavík 1990
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
tisk (diagrafie)
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Anderle
litografie, akvarel
v 53 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD R. Fila
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd
v 30 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Severová J.
v 39,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Olga Čechová
barevná serigrafie
v 38 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Eduard Halberštát
v 28,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD K. Němec
v 15 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger