v 24,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: nesignováno
barevný lept 95/125
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Karel Demel 76
barevný lept 123/200
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Istler 96
koláž, tuš, běloba
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PR monogram AH 63
originální kolorovaná fotografie, tuš
v 14,5 ✕ š 11 cm
grafický list
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla 64/75
v 44 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak
suchá jehla 4/75
v 39 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1996
suchá jehla 36/75
v 41,5 ✕ š 54,5 cm
suchá jehla 34/75
v 53 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1994
lept 42/75
v 48,5 ✕ š 64 cm
lept 42/75
v 41,5 ✕ š 60 cm
kombinovaná technika, olej, karton
v 48 ✕ š 34 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1995
kombinovaná technika, koláž, olej, materiálový tisk
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
kombinovaná technika, koláž, olej, zlacení
v 43,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
barevný grafický list, č. tisku 9
v 42,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Váchal 48, UD J. Váchal 48 v tisku
akvarel, kresba tuší, papír
v 35 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram P. K.
akvarel, kresba tužkou, papír na kartonu
v 13 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram P. K. 28
kresba tuší, papír na kartonu
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram P. K. 20
kvaš, pastel, papír na kartonu
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD P. Kotík 57
akvarel, tuš, papír
v 24,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD P. Kotík
kresba tužkou, papír na kartonu
v 13,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram P. K. 1916
v 11,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD P. Kotík 1918
barevná ocelorytina 177/200
v 16 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Švengsbír, J. Švengsbír v tisku