linoryt, akvarel
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, papír na kartonu
v 36 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Foltýn 37
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevné pastelky, papír
v 22 ✕ š 28 cm
Signatura: LD Král
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kresba tužkou, pastelky, papír
v 18 ✕ š 20 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: PN P. Kotík 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD monogram P. K. 27
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
v 48,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PU Liesler 48, LD Liesler
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
v 72,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD G. Musatov 1940
9 x zinkografie 109/300
v 25,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 9 x PD Toyen 44 v tisku
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
koláž, kresba tuší
v 42,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LU monogram AH 60
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Tichý 45
v 20 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Václav Tikal 40
kombinovaná technika, tempera, pastel, tuš, karton
v 22 ✕ š 45 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 44
olej, plátno
v 72 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD F. Jiroudek, na rubu F. Jiroudek 1939
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD K. Holan 49
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, překližka
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Jíra
olej, plátno
v 45 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Sýkora 52, na rubu na blindrámu Zdeněk Sýkora
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
v 17,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Milada Marešová
olej, plátno
v 69 ✕ š 84 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka 1987
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
koláž, roláž
v 27 ✕ š 42 cm
Signatura: PD monogram JK 75
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram JK 69
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |