barevná akvatinta 3/30
v 49,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: UD nečitelná 1972
olej, plátno
v 35 ✕ š 45 cm
Signatura: LD P. Müller-Kaempff
ocelorytina 81/100
Signatura: UD monogram J. Z. v tisku
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K 57
lept 12/50
25,5 x 22,5 cm
Signatura: UD Sklenář 75
barevná itografie 7 - 12/25
v 48 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Fr. Bič 65
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Istler 58
olej, plátno
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Dobiáš 67
kombinovaná technika, akryl, koláž, deska
v 75,5 ✕ š 54 cm
Signatura: na rubu Ladislav Čarný
v 29,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Vik, UD Vik - 63 v tisku
suchá jehla 4/18
v 28,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Klápště 86
litografie
v 25,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
v 19 ✕ š 36 cm
Signatura: LD V Komárek 62
suchá jehla (46/50), oboustranná
49 x 35,5 / 37 x 49 cm
Signatura: UD V Komárek
dřevoryt 44/100
v 38,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD V Komárek 67
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Hampl 81
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Vik - 51 v tisku
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vik - 51 v tisku
v 29 ✕ š 22 cm
Signatura: PD V Komárek 64
litografie
v 24,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD J. Techl 48, monogram J. T. v tisku
olej, karton, oboustranná malba
v 30,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD J. Stehlík
litografie
v 18 ✕ š 10 cm
Signatura: LD J Samek 96
v 7 ✕ š 16 cm
Signatura: PD S. Hofmanová 52