lept 4/30
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Drápal
barevná serigrafie 47/50
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD E. Halberštát 99
barevná serigrafie
v 18,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Jos. Hampl 70
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír na lepence
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: PD V Hejna
suchá jehla, akvarel
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2012
kombinovaná technika, tuš, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 8 cm
Signatura: D Hodonský
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Houra 85
barevná serigrafie
v 21,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD Dalibor Chatrný
olej, plátno
v 100 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Michalčík 1993
olej, plátno
v 99,5 ✕ š 80,5 cm
Signatura: LD K. Laštovka
suchá jehla 7/9
v 27,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Wielgus 89
kolorovaná suchá jehla
v 11,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Reynek
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Jan Kotík
lept 73/100
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: UD A. Brunovský 1988
lept 27/100
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD A Brunovský 1989
suchá jehla, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD J. Jíra 98
v 37,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Istler 65
kresba perem, lavírovaná kresba
v 26,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vik - 39
v 15,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
olej, lepenka
v 22 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Aug. Satra 1902
lept 81/100
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1988
barevný lept, autorský tisk VII
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 93
barevný lept 1/120
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD L. Kuklík 2003
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD A. Brunovský 1984