akvarel, pastel, karton
v 90 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
22,5 x 15 cm
Signatura: PD Frant Suchánek (částečně nečitelná)
linoryt, autorský tisk 6/7
26,5 x 11 cm
Signatura: PD Ota Janeček
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jiroudek
kombinovaná technika, tuš, karton
v 25 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD V Rožánek
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
olej, lepenka
v 49 ✕ š 68 cm
Signatura: PD K. Oliva
olej, plátno, lepenka
v 43 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD nečitelná
tempera
v 26 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Franta Patočka
barevná litografie 22/80
v 20,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
barevná litografie 33/50
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Gross 63
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PN F. Gross
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PN F. Gross
barevná litografie, autorský tisk
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
v 14 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Gross, LD Gross v tisku
v 23 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram RK
litografie
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Liesler 75
barevná litografie 32/300
v 31,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Vojt. Tittelbach 46
v 29,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: UD František Tichý 1942
lept 2/20
v 31,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD V. Hložník, 1964
lept 1/15
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD V. Hložník, 64
reliéfní tisk, autorský tisk
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek, LD 1979
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Praha 41. 23. III. / Ladislav Zívr
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Matal 88 v tisku