kresba tuší, papír na kartonu
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: LD M. Dobeš
kresba tuší, papír na kartonu
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: LD M. Dobeš
kresba tuší, papír na kartonu
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M. Dobeš
tisk
v 32 ✕ š 27 cm
barevný linoryt 10/38
v 6 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Krizek 58
kombinovaná technika, papír
v 5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD Kafka 62
kvaš, papír
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD Kafka 62
černobílá fotografie, běloba, tuš
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, kresba
v 24 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: na rubu 1964 / Janek pod dedikací
v 15 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
v 23,5 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, koláž, tuš
v 23,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Janek u dedikace
tisk, běloba, akvarel
v 31 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Kája v tisku
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: na rubu Janek / 1963
v 13 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 10 cm
originální černobílá fotografie, tuš
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: na rubu Janek
originální fotografie
v 16 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 32 ✕ š 28 cm
Signatura: 2 x Kája Saudek v tisku