serigrafie 67/100
v 16,5 ✕ š 16 cm
litografie 19/25
v 18 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Fr. Fiedler
barevný lept 73/78
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 96
v 13 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 2004
tisk, koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
kresba tuší, běloba
v 23,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Tesař Řím 1960
suchá jehla 52/60
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD L. Guderna 1998
v 16,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Istler96
mrazovka
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Janošek 99
2 x tisk
15 x 21,5 / 10,5 x 15 cm
Signatura: 2 x D Vilém Reichmann
50. léta 20. stol.
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram H.
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu Jiří Švengsbír
olej, plátno
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD J. Riegel
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 48,5 cm
tuš, akvarel, pastel
v 19,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
akvarel
v 17 ✕ š 21 cm
Signatura: LD St. Huť 15. X. 95 / JLoukota
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD nečitelná
barevná litografie 59/100
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Velčovský
barevný tisk
v 16,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Jiří Šalamoun v tisku
kvaš
v 13,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD R Hanych
lept 6/30
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD nečitená Jiří ? 88
litografie
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: UD J. Vláčil
fotografie, papír na papíru
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno