lept 8/30
v 23,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Liesler 68
barevný lept 6/10
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Liesler 65, na rubu Josef Liesler / 1965
barevná litografie
v 36,5 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Chlupáč M
lept 7/26
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Liesler 65
monotyp
v 74,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Urbánek 70
v 21 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD K. Někem, monogram KN v tisku
lept, barevná akvatinta
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Veit 03
v 21,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD K. Němec, LD monogram Kn v tisku
vernis mou 2/5
v 37,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Voneš 69
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Weidlich
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Weidlich
akvarel, kvaš
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD G. Athanassoff 1936
barevná litografie 6/17
v 32 ✕ š 46 cm
Signatura: PD J. Sedláček 63
olej, karton
v 40 ✕ š 59 cm
Signatura: PD nečitelná
v 21,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Am. Manes 1880
kresba tužkou, pastel
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PU monogram FŠ 09 29/V.
v 23 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
suchá jehla, monotyp
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD J. Jíra 89
v 31,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Karel Tondl, Tondl 1916 Brno v tisku
v 21 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD monogram JK 77
barevný grafický list, autorský tisk
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram JK 75
tisk z perforovaného plechu 55/55
v 12,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1967
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
vypalovaný linoryt 16/70
v 28 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 91