akvarel, tuš, barevné pastelky
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
v 46 ✕ š 34 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
kresba japonskou tuší
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
kresba japonskou tuší
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
litografie 17/20
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 17/20
v 14 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 17/20
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 25/30
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 24/30
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 22/30
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 27/29
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie 4/28
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: PD M. Švabinský
5 x barevná litografie (2, 4, 6, 9/50)
v 29,5 ✕ š 41 cm
Signatura: 5 x PD Rotrekl 63
5 x linoryt 27/70
13,5 x 9,5 / 23 x 16,5 cm
Signatura: 4 x PD Antonín Střížek, monogram A. S. na obálce
8 x barevný lept, autorský tisk
10 x 6 / 22,5 x 15,5 cm
Signatura: 1 x monogram P. S., 7 x UD P. Sukdolák
malba tuší
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu Krizek
olej, plátno
v 82 ✕ š 96 cm
Signatura: PD Jánuš Kuíček 48, na rubu Jánuš Kubíček
barevný digitální tisk ?/2
42 x 29,5 cm (list)
Signatura: PD K. Malich 2011.
barevný digitální tisk 2/2
42 x 29,5 cm (list)
Signatura: PD K. Malich 2011. II.
olej, karton
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, karton
v 15,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Panuška na podkladu
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
v 20 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 37 ✕ š 20 cm
Signatura: LD V Nechleba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |