serigrafie 3/50
13,5 x 13,5 cm / 69,9 x 49,5 cm (list)
Signatura: UD Sarenco 1970
7 x barevný lept, akvatinta 95/100
v 20 ✕ š 16 cm
Signatura: 7 x PD Kábrt 86, na frontispisu J. Kábrt
barevná litografie
v 18 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 86
barevný ofset
v 14,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD St. Holý, PD Stanislav Holý v tisku
lept 7/50
v 13 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Václav Kabát
litografie
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Fremund
suchá jehla 33/45
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 93
barevná suchá jehla
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: UD A Born
v 5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD autorské razítko
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek
v 9,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD A Brunovský
v 15 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram K. L., D 13. 2. Kamil Lhoták 82 v tisku
serigrafie 153/180
v 10,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD A Born
21 x 18 cm / 29,5 x 21 cm (list)
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, hedvábný papír
19 x 14 cm / 30 x 20,5 cm (list)
Signatura: neznačeno
v 5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
14 x 15 cm / 25 x 21 cm (list)
Signatura: neznačeno
kresba kuličkovým perem
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 11 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
lept 21/24
v 7 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Boštík 45
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 9 cm
Signatura: UD V Komárek
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie / ofset
v 38 ✕ š 55,5 cm
Signatura: neznačeno