bronzový reliéf
v 26,5 ✕ š 17 ✕ h 3,5 cm
Signatura: LN ze strany raznicí G
koláž, proláž
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Jarosl. Vožniak 90
koláž, proláž
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Vožniak 90
akvarel, kresba perem, pastel, karton
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Grus
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu 2 x (Vlastimil) Zábranský 1995
olej, plátno
v 54 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1955, na rubu Jan Bauch
akvarel, tuš, pastel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PN Jankovič 94
lept s akvatintou 4/100
v 30 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Čepelák
lept a akvatintou 60/100
v 37,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Čepelák 1980
strukturální grafika, reliéfní tisk
v 22,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Hampl
tempera
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
strukturální grafika, suchá jehla 24/31
v 28 ✕ š 23 cm
Signatura: PD V. Janoušková, UD 1964
barevná serigrafie 42/80
v 30,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
suchá jehla 30/30
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Bedřich Dlouhý, Dlouhý 2004 v tisku
60. léta 20. stol.
suchá jehla 2/25
v 22 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD V. Janoušková
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
koláž, kresba fixem, karta
v 10 ✕ š 6 cm
Signatura: LD V. Janoušková
slepotisk
v 7 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
rytina
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný
digitální tisk
v 12 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Eduard Ovčáček
lept, II. stav, vzor pro tisk
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Kotík 94
4 x kombinovaná technika, 1 x tisk
26 x 13 / 9 x 17,5 cm
Signatura: 6 x D Troup
60. léta 20. stol.
tempera
v 17 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Troup
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: UD J Malák