asambláž, formátovaný, propalovaný papír, kancelářské sponky
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: na rubu Jan Steklík, Jiří Valoch
formátovaný, propalovaný papír
v 17 ✕ š 24 cm
v 11,5 ✕ š 11,5 cm
17 x různá technika, grafické listy, tisky, text č. 26
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě
33 x různá technika, grafické listy, kresby, básně č. 21
v 30 ✕ š 16 cm
Signatura: 33 x různě
serigrafie 20/90
v 31,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Vasarely
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 65 cm
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
Signatura: PD V Hejna, LN monogram VH, na rubu V Hejna Paris 37
akvarel, karton
v 57 ✕ š 81 cm
Signatura: UD monogram Kpk 34.
barevná litografie 23/120
v 36 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 44/75
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD Janíček 91
kombinovaná technika, frotáž, pastel, kresba tuší, karton
v 61 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 85
barevná litografie 1/50
v 49 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Ctirad Stehlík
barevná litografie 11/100
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD St. Holý
litografie 10/50
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1992
barevná litografie, autorský tisk
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: PD St. Holý
v 43,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD V. J. Žižka, na rubu Vratislav Jan Žižka
barevný lept 3/75
v 22,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
barevné fixy
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram R
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Ivana Lomová
originální litoofset 10/150
v 13 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD monogram JB, Boris Jirků v tisku
lept, suchá jehla
v 8 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD V. Kabát
barevný lept 32/100
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD A. Laufrová 80
lept 5/75
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Iljašenko 94