dřevoryt, akvarel
v 14 ✕ š 17 cm
Signatura: PD F Horký
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
mědirytina
v 7,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná akvatinta
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Pavel Simon, LD monogram PŠ v tisku
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1921, LN Vondrouš Praha 1921 v tisku
lept, mezzatinta
v 19,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Claude le Lorrein delin. v tisku, PD R. Earlom fecit. v tisku
barevná litografie
v 32,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván
litografie
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 8 ✕ š 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
dekalk
v 14,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
v 44 ✕ š 30 cm
Signatura: LD ... Fischer, PD Prag 1925
kombinovaná technika, grafit
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Karlíková 74
kombinovaná technika, grafit, kresba tužkou, tuš
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Smetana 82
serigrafie, kresba tužkou
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Mudroch
akvarel
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD R. Kratina, LD 1972
koláž, kresba fixem, karta
v 10 ✕ š 6 cm
Signatura: D V. Janoušková
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
koláž
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Trinkewitz 1981
strukturální grafika, papír na papíru
v 15 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD P. Nešleha 1965
kombinovaná technika, koláž, kresba, pastel
v 20 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Pad 2015