olej, enkaustika, sololit
v 28 ✕ š 52 cm
akryl, lepenka
v 19,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Och.
olej, sololit
v 90 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD 1950 / Jan Slavíček
barevný lept 102/135
v 27,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Beeri
barevný lept 28/200
v 24,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD C Bouda
barevná litografie 12/200
v 37,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 83.
17 x 16 (23 x 22,5) cm
Signatura: PD Kupka v tisku
litografie
v 31 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, akvarel, pastel
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
kresba pastelem
v 33,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Jos. Loukota
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD autorské razítko
barevný pastel, akvarel
v 36 ✕ š 33 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1941
kombinovaná technika, uhel, barevné křídy
v 31 ✕ š 45 cm
Signatura: LD Trojan
v 10 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Kabát
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Dudek 97
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Bělocvětov