v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: 2 x PD monogram P. K. (42, 45)
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
v 6 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 50
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
akvarel, kresba perem
v 12 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová 56.
v 13,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram J. H. v tisku
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 30/200
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD V Komárek
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: LN M Švabinský v tisku
litografie
v 9,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
pastel, tužka
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Gebauer 99, na rubu V. Gebauer
litografie 27/120
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
barevná litografie 21/60
v 49 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Eva Natus-Šalamounová, PD 1992
barevná litografie 31/70
v 49 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
monotyp
v 50 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jiří Salajka 2001
barevná litografie, autorský tisk
v 38 ✕ š 27 cm
Signatura: PD St. Holý
kombinovaná technika, koláž, ruční papír
v 46 ✕ š 63,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 1997
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Kabát
litografie
v 9,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček
kombinovaná technika, papír
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 1995
8 x barevná litografie 110/180
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: 8 x D St. Holý
4 x barevná litografie (2/100, 4/100, 3/100)
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: 4 x PD Puchnarová (2004, 04)
2 x litografie, 3 x barevná litografie (22/30, 113/200, 55/200)
21 x 20 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 5 x PD Jan (1993, 1994), 2 x na rubu autorské razítko
mědirytina
v 19,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. Lacina