v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
v 18,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1946
litografie 14/34
v 24,5 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD Arno Nauman v tisku
litografie, autorský tisk 3/4
v 35,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Ota Janeček, UD monogram O. J. pod dedikací
v 24 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Istler 51
lept, autorský tisk
v 29 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Istler 55
lept 2/3
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Istler 54
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD C. Bouda, C. Bouda v tisku
barevné vernis mou, autorský tisk
v 38 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD autorské razítko JV
barevná litografie, autorský tisk III.
v 21,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 97
v 40 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Ota Janeček 1963
akvarel
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: PD M. Netík 70
v 33 ✕ š 46 cm
Signatura: PD L. Ochr
lité laky, sololit
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu 2 x Jaroslav Vožniak 1999
litografie
v 39 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1949 v tisku
barevné vernis mou, akvatinta, autorský tisk
v 27,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Švec, na štítku Jiří B. Švec
barevná akvatinta
v 40,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi
olej, dřevěná deska
v 20 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Naji
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Hudeček O.
akvarel
v 53,5 ✕ š 41 cm
Signatura: LN Ed. Milén
akvarel, karton
v 57,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD M. Netík 82.
olej, plátno
v 61 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Hudeček O.
olej, lepenka
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Písecký