vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Z. Kulvait 2010
vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 16/30
v 65 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Anderle
monotyp
v 36,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Vašíček 64
akvarel, karton
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Král
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Tichý 40, monogram T v tisku
akvarel, pastel, tužka
v 22 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Mareček, UD 1931
v 34 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram AP
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Coubine
litografie
v 23,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Coubine
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
akvarel
v 28 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
barevná suchá jehla
8 x 9,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
barevná litografie 63/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 40/100
v 37 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 23/100
v 37,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. valečka 2009
barevná litografie 18/20
v 31,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2016
barevná litografie 85/100
v 27,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie
v 38,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
barevná litografie
v 33 ✕ š 49,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
barevná litografie 16/20
v 45 ✕ š 34 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
barevná litografie (44/100, autorský tisk)
26 x 42 / 15 x 21 cm
Signatura: 2 x PD J. Valečka
3 x barevná litografie (87/100, 1/130, 18/130)
23 x 32 / 21 x 28 cm
Signatura: 3 x PD Komárek (2009, 2010, 2010)