v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PU ŠBednár 45
akvarel, tuš
v 15,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD nečitelná
akvarel, tuš, běloba
v 13 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD nečitelná
akvarel, tuš
v 16,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN O. Fuchs
akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD Helena, na rubu Helena Zmatlíková
v 21 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Jos. Navrátil
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolem 1880
olej, karton
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kolem 1916-1917
olej, karton
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram JP
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno, rentoilováno
v 25,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD V Hynais Paris
tuš, akvarel, papír
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Panuška 99
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 83,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
olej, překližka
v 119 ✕ š 94 cm
Signatura: LD Kaván, PD Kaván / 1919
bronzová plastika
v 24 ✕ š 60 ✕ h 32 cm
Signatura: zepředu Stefan, značeno ze strany: lil – Anýž Praha VII.
akvarel, karton
v 32 ✕ š 32 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
v 14 ✕ š 14 cm
Signatura: LD monogram PV
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tužkou, uhel
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: LD autorské razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Kupka, na rubu u dedikace Kupka 3/VI 31
kombinovaná technika, barevné tuše, pastel, tužka, papír
v 39 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Ant. Procházka 1923
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
koláž, akvarel, pastel, tužka, papír
v 15,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD monogram E. F.
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, lepenka
v 23 ✕ š 29 cm
Signatura: PD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 41 cm
Signatura: PD M. Kopf
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
sádrová plastika, dřevěný podstavec
v 68,5 cm
Signatura: zezadu na plintě Gutfreund
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
v 67 ✕ š 88 cm
Signatura: PD M. Kopf, na rubu na blindrámu M. Kopf
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |