olej, plátno
v 57 ✕ š 114 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
barevná litografie
v 46 ✕ š 34,5 cm
kresba tuší, akvarel
v 70 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 10 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Kábrt 84
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84
litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
barevná litografie
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 86
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD K. Oberthor 72
akvatinta
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V. Hlavsa
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD V. Hlavsa
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba
v 24 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram OM
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: LD autorské razítko Láďa Novák, PD 14/8 87
kvaš
v 23,5 ✕ š 19 cm
kvaš
v 23,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD autorské razítko Láďa Novák, LD 7/9 87
kvaš, tužka
v 23,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD autorské razítko Láďa Novák, PN 15/7 90
barevná litografie
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD FKetzek 43
akvarel, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 12,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Jíra
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku