olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
Signatura: PD V Hejna, LN monogram VH, na rubu V Hejna Paris 37
akvarel, karton
v 57 ✕ š 81 cm
Signatura: UD monogram Kpk 34.
v 60 ✕ š 82 cm
Signatura: UN K. Souček 79
barevný dřevoryt č. 26
v 45,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD J. Váchal (s nečitelnou datací)
olej, plátno
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Prüll 30
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
polychromovaná dřevěná plastika
v 37 cm
Signatura: zezadu Preclík 82
v 21 cm
Signatura: zespodu Vl. Preclík 2000
kvaš, akvarel
v 20,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 21 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
voskový pastel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Preclík
olejová tempera, uhel, lepenka
v 62 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Grus, LD 71
olej, karton
v 39 ✕ š 51,5 cm
Signatura: LD Kaván
originální černobílá fotografie
v 90 ✕ š 75 cm
Signatura: na rubu 1984 Židlický
olej, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Lachout
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
barevná litografie 41/80
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
pastel, běloba
v 17,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN P. Kotík
kombinovaná technika, papír
v 23 ✕ š 36 cm
Signatura: UD P. Kotík 52
pastel, papír
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: LD monogram P. K. 14/4 48