kombinovaná technika, kvaš, tuš, karton
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 37
v 27,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD František Tichý 39, monogram T v tisku
olej, karton
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, plátno
v 116 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 44
kvaš, papír
v 79 ✕ š 108 cm
Signatura: PD monogram AP
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 86,5 cm
Signatura: PD O. Coubine
pastel, křídy, karton
v 45 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD K. Špillar
olej, lepenka
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Justich
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 33 cm
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
fotografie
v 17 ✕ š 24,5 cm
fotografie
v 18 ✕ š 24,5 cm
fotografie
v 18 ✕ š 24,5 cm
barevný pastel
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 86
reliéf, barvy, papír na lepence
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 2000
serigrafie 3/4
v 24 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný, UD 1968