v 15 ✕ š 13 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, PD monogram K v tisku
lept 3/67
v 17 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jníček 72
v 13 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Lad Jal
barevný linoryt
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD EM Al Hruška, D monogram EH v tisku
v 20 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
v 19,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
barevná serigrafie
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Hadlač 87
lept (113/120, 99/100)
v 7,5 ✕ š 5 cm
Signatura: 3 x UD Hadlač (85, 87, 85)
lept 64/70
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Hadlač 83
v 16 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hennet Franck
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD B. Dvořáková
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1970
barevná litografie 65/135
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olga Čechová 96
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD F Burant 1970
litografie
v 14 ✕ š 6,5 cm
Signatura: LD monogram VHB
barevná serigrafie
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Belskij 2000
lept 169/200
v 9,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD nečitelná, UD 1999
olej, lepenka
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: LD nečitelná 1920
v 21 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ v tisku
tisk z výšky
39,5 x 39,5 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 68
8 x různé grafické techniky 335/520
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
15 x reprodukce kresby 19/150
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: 4 x různě v tisku
6 x serigrafie 136/150
list 33,5 x 28,5 cm
Signatura: 3 x Kassák Lajos v tisku