kresba perem, pastel
v 52 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris
tuš, pastel
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Krs 22. VI. 1937
v 42 ✕ š 23 cm
Signatura: LD 6. II. 1933 Krs
kresba tužkou / dřevoryt
v 23 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD K. Němec
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: LN monogram KN v tisku
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: PD K. Němec
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: LD K. Němec
ofset, průřezy
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: na frontispisu Jiří Kolář
prošitá koláž, ruční papír
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD Hampl 93
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 28/45
v 20 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD B. Lacina 63
olej, enkaustika, lepenka
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PU L. Ochr.
v 45,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk, LD autorské razítko BJ
barevný dřevoryt, papír na papíru
v 54 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD B Jaroněk
akvarel
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 16.
barevná akvatinta
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi
dřevěná plastika
v 69,5 cm
Signatura: J. Španiel na plintě
v 55 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD B Jaroněk
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
tužka, akvarel
v 45 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Fr. Řehořek