hlinka
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Krs 7. XII. 1932
v 23 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Krs 20. IV. 1933
v 51 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Krs 10. XI. 1933
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Krs 31
9 x reprodukce kreseb
30 x 45 / 45 x 30,5 cm
Signatura: 7 x Matoušek v tisku
v 30,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD K. Němec, monogram KN v tisku
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: LD K Jílek
světlotisk, kolorováno
v 35 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Leo Rauth v tisku
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
v 15 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
litografie
v 30,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Plátek
v 22,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Adolf Peříček
litografie
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Saliger
v 26 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
heliogravura
v 46,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD M. Švabinský 1910 v Praze v tisku
barevná litografie
v 35,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD B. Obrovský 43
akvarel, pastel
v 45 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris
akvarel
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
barevné pastelky
v 50 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD M Fridrich
kresba tužkou, akvarel
v 27,5 ✕ š 41,5 cm
tuš, pastel
v 50 ✕ š 30 cm
Signatura: PD září 1937 Krs
kresba tužkou, pastel
v 20 ✕ š 37,5 cm
Signatura: LD Emil Hlavica 1937
v 25 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Emil Hlavica
15 x linoryt
16,5 x 13 / 12,5 x 6,5 cm
Signatura: 14 x PD K. Němec