kombinovaná technika, koláž, tuš, akvarel
v 17 ✕ š 25 cm
Signatura: LU Martenek, na rubu 2 x autorské razítko
akvarel, tuš, tužka
v 23 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD monogram NoS, na rubu autorské razítko
akvarel, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD 65 Bělocvětov
suchá jehla 3/15
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Tomás Hřivnáč 93
lept 14/30
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šišková 98
barevný lept 1/100
v 13 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Jan Otava 1997
dřevoryt 15/40
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
lept, autorský tisk
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Veronika Palečková
suchá jehla 11/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88., UD 1988 v tisku
suchá jehla 11/50
v 19,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, 1988 v tisku
barevné tuše, koláž, ruční papír
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN Teissig 80
litografie
v 13 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram L. W.
litografie
v 13,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram L. W.
měkký kryt
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: PD VF. Burant 1983
barevná litografie 88/100
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
litografie
v 13 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Rykr 21 v tisku
litografie 40/40
v 27 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
v 24,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Konůpek
vernis mou
v 38,5 ✕ š 25 cm
barevná serigrafie 26/200
v 50 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Noovosad 74
lept 42/100
v 26,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová
barevná litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno